Duurzaam
65W multiconnector kabel van rPET met verlicht logo
  • SCX.design C35 5 in 1 oplaadkabel - Zwart
  • SCX.design C35 5 in 1 oplaadkabel - Zwart
  • SCX.design C35 5 in 1 oplaadkabel - Zwart
  • SCX.design C35 5 in 1 oplaadkabel - Zwart

65W multiconnector kabel van rPET met verlicht logo

Vanaf € 10,37 tot€ 15,66
  • voorzijde (18x18mm)
    • Onbewerkt
    • 1
Selecteer jouw opties voor de prijsopgave.
Vrijblijvende offerte
Bestellen 
Sample aanvragen (Onbedrukt)
  • Heb je een vraag over dit product?
  • Wellicht staat jouw antwoord tussen de product omschrijving of specificaties. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan contact met ons op
  • Neem contact met ons op

Omschrijving

65W multiconnector kabel van rPET

Deze 65W multiconnector kabel van rPET is een modern en duurzaam relatiegeschenk voor dagelijks gebruik. De gevlochten kabel is gemaakt van gerecyclede PET-flessen en biedt een stevige en flexibele oplossing voor het opladen van meerdere apparaten. Dankzij het compacte ontwerp is de kabel ideaal voor thuis, op kantoor of onderweg.

Meerdere aansluitingen en krachtig laden

De kabel is voorzien van drie verwisselbare aansluitingen: USB-C, Micro-USB en Lightning. Met de dubbele input (USB-A en USB-C) kan de kabel op vrijwel elke stroombron worden aangesloten. Het laadvermogen tot 65W maakt het mogelijk om twee of drie apparaten tegelijk op te laden.

Duurzaam en bedrukbaar relatiegeschenk

De kabel beschikt over twee verlichte logo’s die optioneel verschillend kunnen worden gepersonaliseerd. Dit zorgt voor een opvallende en moderne merkpresentatie. De kabel wordt geleverd met een recyclebare TPU-hoes en een gerecyclede papieren kaart, waardoor het een bedrukbaar relatiegeschenk is met een milieubewuste uitstraling.

Specificaties

Gewicht 37 g
Artikelnummer 1PX22990
EAN-code 8713159772927
Materiaal Gerecycled PET-kunststof
Merk SCX.design
Kleur Zwart
Hoogte 1.2 cm
Breedte 2.6 cm
Lengte 100 cm
Video(s) [{"url":"https:\/\/player.vimeo.com\/video\/1169491187"}]

Prijsinformatie

Indien de staffels niet aanwezig zijn moet je eerst een optie hierboven selecteren. Let op: De prijzen voor opdruk die hier worden getoond zijn de stuksprijzen exclusief instelkosten. ×
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie

Product video

  • Usp 2
    • Icon (Afbeelding)
    • Usp tekst
      • Custom made specialist
  • Usp 3
    • Icon (Afbeelding)
    • Usp tekst
      • Altijd vrijblijvend voorstel
  • Usp 4
    • Icon (Afbeelding)
    • Usp tekst
      • Uitmuntende service
  • Usp 1
    • Icon (Afbeelding)
    • Usp tekst
      • Gratis transport